€ do ustalenia

Bez znajomości języka fizyczna praca Niemcy w Berlinie na myjni od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 26, 2015 22:42

Prowadzimy nabór do fizycznej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w Berlinie od zaraz na myjni samochodowej. Zatrudnienie do października.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– mycie aut
– sprzątanie samochodów w środku (odkurzanie, mycie dywaników, itp.)
– obsługiwanie myjki ciśnieniowej

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna
– bez problemów ze zdrowiem
– przykładanie się do wykonywanej pracy
– wyjazd od zaraz i pozostanie na miejscu do października
– doświadczenie potwierdzone odpowiednimi dokumentami

Oferujemy:
– niemiecką umowę o pracę
– zatrudnienie bez konieczności porozumiewania się w języku niemieckim
– zapewniamy ubezpieczenie
– zakwaterowanie częściowo opłacone przez pracodawcę (resztę kosztów pokrywa pracownik)
– wdrożenie w system działania firmy
– pomoc w pierwszych dniach

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV (po niemiecku) na maila: Sicheres-Arbeiten@accountant.com z dopiskiem: Praca w myjni samochodowej, Berlin.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-fizyczna-prace-w-niemczech-na-myjni-od-maja-bez-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 235553d64cd4b117

3 komentarze na “Bez znajomości języka fizyczna praca Niemcy w Berlinie na myjni od zaraz”

  1. ireneusz Rajczakowski na maj 8, 2015 @ 10:01

    Witam, jestem zaunteresowany Panstwa oferta pracy

    Pozdrawiam
    Ireneusz Rajczakowski

  2. Jestem zaiteresowany to oferta pracy na myjni mozna jakas spanem skotaktowac prosez o telefon moj nr. 015215406426

  3. sebastian1234 na maj 31, 2015 @ 12:24

    witam serdecznie jestem bardzo zainteresowany ofertą pracy proszę o pilny kontakt na maila seba69@onet.com.pl lub 732859482