€ do ustalenia

Praca Niemcy na magazynie zbieranie zamówień dla grup bez języka Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Erfurt
  • Opublikowany: Styczeń 10, 2015 1:47 am

Szukamy od zaraz magazyniera do pracy w Niemczech przy zbieraniu zamówień. Ogłoszenie z Erfurtu dla grup na magazynie bez znajomości języka niemieckiego przy pakowaniu towarów.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Erfurt
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: połowa stycznia

Zadania:
– kompletowanie towarów oraz ich wydawanie/wysyłka z magazynu
– obsługiwanie magazynowych systemów informacyjnych
– współpraca z dostawcami i klientami
– zajmowanie się pakowaniem produktów
– paletowanie
– zabezpieczanie towaru
– inne prace magazynowe

Wymagania:
– refleks, podzielność uwagi
– uzdolnienia rachunkowe
– dobra pamięć, szybkość uczenia się
– zdolność nawiązywania kontaktów
– odpowiedzialność
– umiejętność podejmowania decyzji
– przyjazd autem będzie mile widziany
– chęć do pracy w grupie
– doświadczenie magazynowe będzie sprzyjało podczas rekrutacji

Oferujemy:
– legalną pracę od 13 stycznia
– zatrudnienie również dla grup
– zakwaterowanie i ubezpieczenie
– konkurencyjne stawki godzinowe
– umowę na czas nieokreślony
– pracę wśród Polaków
– pomoc w razie pytań
– szkolenia wprowadzające

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy wysyłać na maila: Agnes.konkolewska@primajob.de

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/niemcy-praca-od-zaraz-na-magazynie-erfurt-bez-znajomosci-jezyka-niemieckiego/

ID ogłoszenia: 46954b0720f66ea7

3 komentarze na “Praca Niemcy na magazynie zbieranie zamówień dla grup bez języka Erfurt”

  1. Witam

    jestem zainteresowany pracą w charakterze magazyniera w Państwa firmie.

    Numer telefonu 603332366

    Pozdrawiam

    Czyżewski Andrzej

  2. Michał i Daria na Styczeń 12, 2015 @ 11:33 am

    Jestem zainteresowany razem z dziewczyna jesteśmy mlodzi i pracowici proszę o odp 698060182

  3. magazynier komisjonowannie operator wuzkow widlowych na Kwiecień 27, 2015 @ 8:37 pm

    Jestem bardzo zainteresowany wasza oferta pracy prosze o odpowiedz