€ 9 euro/h brutto

Praca w Niemczech na magazynie-zbieranie zamówień spoż. bez języka Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Erfurt
  • Opublikowany: maj 10, 2015 08:49

Magazyn z Erfurtu szuka pracowników bez znajomości języka niemieckiego. Praca w Niemczech na magazynie z żywnością przy zbieraniu zamówień i pakowaniu produktów.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Erfurt
Wynagrodzenie: 9 euro/h brutto
Numer referencyjny: ZZ/05/15

Zadania:
Prace wykonywane są na magazynie i polegają na zbieraniu zamówień do sklepów spożywczych. Pracownik pakuje zamówienia i przygotowuje paczki do wysyłki.

Wymagania:
– wymagamy znajomości liczebników niemieckich i podstawowych zwrotów
– szybkość uczenia się, zapamiętywania
– chęć nauki nowych rzeczy
– dla osób pracowitych, zaangażowanych
– samodzielne wykonywanie zadań
– bez problemów ze zdrowiem
– siła fizyczna
– zdolności matematyczne
– chęć pracowania z grupą ludzi

Oferujemy:
– zapewniamy szkolenia wprowadzające do zawodu
– niemiecką umowę
– konkurencyjne stawki godzinowe
– pomoc polskiego koordynatora
– dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń wraz z dołączoną klauzulą o ochronie danych na maila: Leiharbeiter@solution4u.com w tytule należy umieścić numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-zbieranie-zamowien-na-magazynie-erfurt/

ID ogłoszenia: 643554e8654039db

3 komentarze na “Praca w Niemczech na magazynie-zbieranie zamówień spoż. bez języka Erfurt”

  1. Witam z miłą chęcią podejmę prace na okres Lipca 2015r w wakacje , jestem w stanie zorganizować jeszcze pare osób

  2. Małgorzata na maj 14, 2015 @ 12:26

    Witam . Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani państwa ogłoszeniem . Oboje mamy po 19 lat i jesteśmy bardzo sumienni , wytrwali i gotowi do podjęcia pracy fizycznej . Wiemy ze może być ciężko . Jesteśmy gotowi do pracy od zaraz . Prosimy o kontakt . Numer tel . 883 014 846 . 🙂
    Z góry dziękujemy . 😀

  3. Witam.
    Mam na imię Szymon, jestem studentem czwartego roku medycyny- dysponuję dwoma
    egzemplarzami Immatrikulationsbescheinigung. Jestem zdrowy, sprawny, posiadam dobry refleks, ciężka praca fizyczna nie jest mi obca. Dobrze się czuję pracując zespołowo. Odpowiedzialność nie jest dla mnie pustym słowem. Praca o różnych porach dnia nie stanowi dla mnie problemu.
    Niemiecki, na chwilę obecną, znam na poziomie A1.
    Mogę podjąć pracę w okresie od 29.06.2015 do 30.09.2015.
    Nie jestem uzależniony od żadnych substancji. W wolnym czasie najchętniej czytam lub jeżdżę rowerem.
    Państwa oferta jest dla mnie nie tylko szansą uczciwego zarobienia pieniędzy, ale również
    sprawdzenia oraz poszerzenia zdolności językowych.