€ 11,15 euro/h brutto + dieta

Dam pracę w Niemczech, Worms dla glazurnika na budowie od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Worms
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 26, 2015 22:41

Firma budowlana z Worms szuka od zaraz glazurnika-kafelkarza. Praca w Niemczech na budowie przy kadzeniu płytek i zdaniach wykończeniowych. Pracodawca wymaga znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Glazurnik-kafelkarz
Lokalizacja: Niemcy, Worms
Wynagrodzenie: 11,15 euro/h brutto + dieta
Start: od zaraz

Zadania:
– przygotowywanie podłoża
– staranne wymieszanie składników pod zaprawę
– kadzenie płytek według ustalonego wzoru
– w razie konieczności przycinanie płytek
– prace wykończeniowe balkonów i tarasów

Wymagania:
– tylko dla osób doświadczonych, minimum 5 lat w zawodzie
– wyjazd od zaraz
– niemiecki na dobrym poziomie
– dokładne wykonywanie zadań
– rzetelność, fachowość, punktualność
– złota rączka
– znajomość najnowszych technik budowlanych
– przyjazd samochodem będzie atutem

Oferujemy:
– zapewniamy niemieckie warunki zatrudnienia
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– cotygodniowe zaliczki
– darmowe miejsce do zamieszkania
– konkurencyjne stawki godzinowe
– dieta pracownicza w wysokości 24 euro za dzień

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesyłanie CV na maila: rekrutacja@flexjob.pl z tytułem: GLZ/415/DE
Rejestracja odbywa się również telefonicznie pod numerem: 032 7465740 (pn.- pt. 9-15h).

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-w-worms-plytkarz-glazurnik-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 28553d5d881c5f2

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech, Worms dla glazurnika na budowie od zaraz”

  1. Mogę podjąć pracę od zaraz. Duże doświadczenie, bez nałogów