€ 8,50 euro za godz. brutto

Praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka przy pakowaniu IT Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 10, 2015 01:45

Dam pracę w Niemczech dla pakowaczy bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w Hamburgu dla 2 par na magazynie przy pakowaniu sprzętu IT. Oferta dla osób bez doświadczenia na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: 8,50 euro za godz. brutto
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 4 (2 pary)
Numer referencyjny: DG/008/15

Zadania:
– zbieranie zamówień
– przygotowywanie towaru do wysyłki
– zajmowanie się pakowaniem sprzętu IT
– paletowanie zapakowanych produktów
– wprowadzanie danych do systemu

Wymagania:
– tylko osoby nie mające problemów z prawem (zaświadczenie do wglądu)
– chęć podjęcia pracy na magazynie z podłączonymi kamerami
– gotowość do pozwolenia na osobistą rewizję po zakończonej pracy
– znajomość języka będzie dodatkowym atutem (przynajmniej jedna osoba na parę)
– możliwość podjęcia pracy również na zmiany nocne bądź wieczorne
– wytrzymałość fizyczna
– dobre zdrowie
– bez nałogów

Oferujemy:
– pracę w międzynarodowej firmie
– miejsce zamieszkania na czas trwania kontraktu (opłata potrącona z wynagrodzenia z 8,50 na 8,10 euro/h brutto)
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– pomagamy przy wypełnianiu dokumentów niezbędnych do podjęcia pracy za granicą
– premie za zmiany nocne
– najlepszym pracownikom zaoferujemy pracę na stałe

Aplikacja:
Pary prosimy o wysyłanie wspólnej aplikacji- czyli 2 CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: dringende@europe.com w tytule wpisując numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-niemcy-praca-pakowanie-sprzetu-it-od-zaraz-bez-jezyka-hamburg-2015/

ID ogłoszenia: 20254b07533d3c32

8 komentarzy na “Praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka przy pakowaniu IT Hamburg”

  1. Witam,
    Jestem osobą poszukującą pracy za granicą była by to moja pierwsza
    praca poza granicami,
    Chciał bym dodać że jestem rzetelny suniemy oraz zdyscyplinowany a
    także odpowiedzialny,
    Żadna praca nie sprawia Problemów łatwo nawiązuje dobre relacje z
    klientami jak także współpracownikami,
    Potrafię na bieżąco rozwiązywać problemy jak owszem współpracować z
    innymi w rozwiązywaniu,
    Z góry dziękuje za rozpaczanie mojej sprawy,
    Pozdrawiam,
    Wojciech Głowala

  2. Witam jestem zainteresowany pracą z kolega od zaraz tel 609679575

  3. Witam, mam 22 lata. Jestem zainteresowany waszą ofertą. Chętnie podejmę pracę od zaraz. Posiadam uprawnienia na wózki widłowe. Pracowałem w Niemczech. Proszę o kontakt: 889465753 lub +48 77 459 36 38, e-mail: p.bartek9316@gmail.com

  4. Adrian i Ewa na styczeń 12, 2015 @ 12:30

    Jestem zainteresowany.mamy lat 20 i doświadczenie na magazynie za granicom prosze o kontakt 669108950

  5. jestem zainteresowany oferta prosze o kontakt 693534365

  6. Mit großem Interesse haben wir Ihre Anzeige auf Ihrer Internetseite gelesen und möchten sich um die Stelle bewerben. Wir sind ein schnelles, ehrgeiziges Paar, das keine Probleme in der Arbeit verursacht. Wir versuchen immer alles genau auf der Arbeitstelle zu machen, lernen beide schnell – auch sich in der neuen Umgebung zu finden. Wir sind beide kommunikativ, ohne Alkohol Sucht. Wir hatten auch noch nichts mit dem Recht zu tun. Wir möchten unbedingt zusammen arbeiten. In der jetziger Situation ist immer meine Freundin Kamila nach Deutschland gefahren, sie spricht fliesend deutsch – ist wie ihre Muttersprache. Kamila hat ältere Menschen gepflegt, hat ganz viel geduld, ist verantwortlich in dem was sie macht, ist schnell, genau und hat gelernt mit den Menschen zusammen zu arbeiten. Ich, Jacek lerne ganz schnell, bin verantwortlich und mag gerne mit Kompetenten Menschen zu arbeiten. Wir vermeiden beide Streit in der Arbeit.

    Wir sind bereit und verfügbar ab sofort nach Deutschland zu fahren, haben auch ein eigenes Auto.

    Wir hoffen auf eine schnelle Antwort.

    Mit freundlichen Grüßen

    Kamila
    Jacek

  7. jestem zainteresowana wasza oferta pracy. prosze o kontakt 725513410

  8. Michał Aga na styczeń 19, 2015 @ 21:26

    Witam,
    Wraz z narzeczoną jesteśmy zainteresowani powyższą ofertą. Mamy 27 i 26 lat. Jesteśmy dyspozycyjni od zaraz. Posiadamy wlasny samochód. Oboje pracowaliśmy juz za granicą (Szwecja i Holandia). Oboje znamy jezyk angielski w stopniu komunikatywnym. Nr telefonu +48884723733