€ 9-10 euro za godz.

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka Lipsk przy sortowaniu butelek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 1, 2015 22:06

Sortownia odpadów z Lipska szuka od zaraz pracowników fizycznych do pracy w Niemczech. Oferta przy recyklingu-sortowaniu butelek – niewymagana znajomość języka. Pracodawca wymaga natomiast stosownego doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Lipsk
Wynagrodzenie: 9-10 euro za godz.

Zadania:
Praca odbywa się w sortowni odpadów i polega na sortowaniu śmieci, oddzielając butelki plastikowe od reszty. Oferujemy również drugie stanowisko przy obsłudze wózka widłowego (stawka za godzinę wynosi 10 euro).

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna
– dobre zdrowie
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– oczekujemy minimum rocznego doświadczenia na danym stanowisku
– przy pracy na wózku widłowym niezbędna jest licencja pozwalająca na prowadzenie tych urządzeń
– osoba energiczna
– pozytywne nastawienie

Oferujemy:
– darmowe miejsce zamieszkania na czas trwania umowy
– pomoc polskiego rezydenta
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– przyjazną atmosferę
– podniesienie swoich kwalifikacji

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: biuro@workingservice.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-fizyczna-prace-w-niemczech-sortowanie-butelek-bez-jezyka-lipsk/

ID ogłoszenia: 12554ce61ee28fd3

18 komentarzy na “Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka Lipsk przy sortowaniu butelek”

  1. AleksanderEwelina na luty 2, 2015 @ 09:47

    Witam wraz z dziewczyna jesteśmy gotowi do podjęcia tej pracy. Posiadamy własny samochód. Mamy po 21 lat i jesteśmy dyspozycyjni i gotowi do wyjazdu od zaraz. Znamy podstawy J. Niemieckiego. Posiadamy również doświadczenie na produkcji. Mam też uprawnienia na wózki widłowe i pracowałem już w Niemczech. Proszę o kontakt 782-150-986 lub 782-877-943

  2. Blazej87 na luty 2, 2015 @ 12:54

    Witam wraz z dziewczyna jestesmy cheti podjac ta prace.Posiadam wlasny samochod kurs na wozki widlowe. Pracowalismy przy tasmie w Nl. Prosze o kontakt 794-913-185

  3. Witam, jestem zainteresowany i gotowy podjąć tą pracę. Posiadam własny samochód. Pracowałem w Niemczech, znam podstawowo język niemiecki. Posiadam uprawnienia na wózek widłowy. Proszę o kontakt 661-104-593.

  4. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy , zwarty i gotowy do pracy na produkcji pracowałem .Prosze o kontakt 796332684

  5. Stanisław na luty 3, 2015 @ 10:42

    Witam. Jestem zainteresowany Pana ofertą pracy ,proszę o kontakt 697285747

  6. jestem zainteresowany pracą,sprawny fizycznie zdoświadczeniem zawodowym w mielu branżach 779210183

  7. witam jestem jak najbardziej zainteresowany ofertą pracy,jestem osobą energiczną a wytrzymałość fizyczna jak najbardziej dobra,przepracowałem w Niemczech 6mscy w 2014r
    501 594 857

  8. witam jestem zainteresowany waszą ofertą pracy jestem gotowy do pracy w niemczech posiadam uprawnienia na wózek widłowy a obecnie pracuje pzry produkcji przenosnikow takich jak wy posiadacie takze moge pracowac jako mechanik kontakt 887796634

  9. Jestem zainteresowany oferta pracy .Posiadam uprawnienia na wózki widłowe pracowałem już w Niemczech.739493696.

  10. Jestem zainteresowana tą pracą proszę o kontakt tel. 518459582

  11. Jestem zainteresowana tą pracą proszę o kontakt tel;518459582

  12. witam jestem bardzo zainteresowany tą ofertą pracy.Posiadam uprawnienia na wózek widłowy oraz staż pracy na tym sprzęcie.Proszę o kontakt tel;0048957622110 oraz 0048661964438

  13. sortowanie butelek lipsk na luty 10, 2015 @ 07:43

    jestem zainteresowany ta praca pracowałem na sortowni w firmie allba niemcy muj numer 793120697

  14. Szanowna Firmo ! na luty 11, 2015 @ 09:05

    Witam ! Jestem wraz z kolegą jak najbardziej zainteresowany ofertą pracy w Państwa Firmie,jesteśmy osobami dyspozycyjnymi, energicznymi a wytrzymałość fizyczna jak najbardziej dobra,ja przepracowałem na terenie Niemiec 16 miesięcy w 2013 i 2014 r również na liniach produkcyjnych,kolega pracował na podobnym stanowisku w polsce. Podjęcie pracy w Państwa Firmie będzie dla nas ogromną motywacją do wykonywania rzetelnie oraz dokładnie powierzonych nam prac i obowiązków,z poważaniem Robert Bałajda.

    Mój mail-trebor1971@onet.pl

    Tel-+48669631894.

    Tel-+4915216991845.

  15. Witam. Jestem zainteresowany pracą w Niemczech. Posiadam wszystkie kategorie prawa jazdy B,C,D,E+B,E+C,E+D, jak również dwudziestoletnie doświadczenie,posiadam również uprawnienia ADR+CYSTERNY,wózki widłowe. Gdyby mieli państwo oferty pracy na podobne stanowiska proszę o kontakt. Pozdrawiam. Robert nr.tel.+48 696 188 708

  16. olx

  17. o

  18. olx praca łódz