€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech dla glazurnika w budownictwie Aschaffenburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Aschaffenburg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: sierpień 28, 2015 12:59

Pilnie zatrudnimy pracowników budowlanych do pracy w Niemczech na stanowisko płytkarz-glazurnik. Zatrudnienie od zaraz w Aschaffenburg dla Polaków z doświadczeniem i znajomością języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Niemcy, Aschaffenburg
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– praca na budowie jest samodzielna dla osób posiadających doświadczenie przy dokonywaniu prawidłowych pomiarów czy dobieraniu odpowiedniego materiału budowlanego
– należy prawidłowo układać glazurę, według ustalonego wzoru
– zajmowanie się pracami wykończeniowymi
– porządkowanie stanowiska pracy

Wymagania:
– niemiecki na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
– prawo jazdy na samochód osobowy
– zatrudniamy jedynie kandydatów z wykształceniem kierunkowym (płytkarz-glazurnik)
– doświadczenie budowlane jest tu niezbędne
– pracownik powinien cechować się dokładnością, precyzją
– samodzielne wykonywanie powierzonych zadań
– chętnie przyjmujemy osoby mogące podjąć pracę na dłuższy okres

Oferujemy:
– start już od zaraz
– niemieckie warunki zatrudnienia
– podpisanie umowy bezpośrednio z pracodawcą
– możliwość pracowania na zmiany nocne (stawki godzinowe są wyższe)
– pomagamy znaleźć zakwaterowanie w jak najkorzystniejszej cenie
– satysfakcjonujące wynagrodzenie

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV (napisane po polsku i niemiecku) na maila: rekrutacja@rzkancelaria.eu z tematem: PŁYTKARZ/GLAZURNIK
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.
Możliwy również kontakt telefoniczny pod numerem: 48 74-840-48-57

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-na-budowie-aschaffenburg-jako-plytkarz-glazurnik/

ID ogłoszenia: 17155e047ca1b169

2 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech dla glazurnika w budownictwie Aschaffenburg”

  1. kłade płytki 20 lat mój tel 514017954

  2. Witam
    Jestem z zawodu budowlańcem , posiadam certyfikat glazurnika , na rynku Polskim i za granica działam juz ok. 20 lat.
    Dobrze znam jęz. niemiecki (w mowie).
    Jestem zainteresowany Waszą ofertą