€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech na budowie przy remontach i wykończeniach Deggendorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Deggendorf
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: marzec 20, 2015 23:41

Firma budowlana z Deggendorfu szuka pomocników przy remontach i wykończeniach. Praca w Niemczech w budownictwie dla pracowników budowlanych z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Niemcy, Deggendorf
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Osoba zatrudniona będzie pomagać przy remontach i wykończeniach wnętrz. Do zadań pracownika będzie należało miedzy innymi malowanie ścian i sufitów, przygotowywanie zapraw, skuwanie płytek czy wynoszenie gruzu.

Wymagania:
– dobra sprawność fizyczna
– doświadczenie w pracach budowlanych jest wymagane
– obowiązkowe podchodzenie do zadań
– precyzja, zwracanie uwagi na detale
– chęć pracy w grupie
– umiejętność komunikowania się
– możliwość przyjazdu samochodem będzie sprzyjać podczas procesu aplikacyjnego

Oferujemy:
– pracę w międzynarodowej, dobrze prosperującej firmie
– niemieckie warunki zatrudnienia
– każdemu pracownikowi przysługuje ubezpieczenie
– możliwość odprowadzania składek
– miejsce do zamieszkania na placu budowy
– dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV wraz z klauzula o ochronie danych na maila: zeitmann.1026297@poczta.startpraca.pl
Możliwy jest również kontakt telefoniczny: 12 661 64 00

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-przy-remontach-wykonczeniach-pomocnik-budowlanego-deggendorf/

ID ogłoszenia: 178550c920026b3c

Linki sponsorowane