€ 11,15 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech dla glazurnika na budowie Stuttgart od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: wrzesień 12, 2015 21:40

Firma budowlana szuka od zaraz glazurnika-kafelkarza do pracy w Niemczech przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie w Stuttgarcie w budownictwie. Na miejscu zapewniamy darmowe zakwaterowanie. Pracodawca wymaga znajomości języka niemieckiego na dobrym poziomie.

Stanowisko: glazurnik
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: 11,15 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– układanie płytek według określonego schematu
– zajmowanie się pracami wykończeniowymi
– porządkowanie stanowiska
– itp. prace budowlane

Wymagania:
– kandydaci z własnym samochodem są pożądani
– należy mieć własne narzędzia
– umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim na poziomie dobrym
– doświadczenie minimum 5 letnie
– fachowe podejście do zadań
– dokładność, precyzja, zaradność
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– dietę dzienną w wysokości 24 euro netto
– dobre wynagrodzenie
– darmowe zakwaterowanie jest zapewnione
– pracę na dłuższy okres
– pakiety socjalne
– każdemu pracownikowi zapewniamy podstawowe ubezpieczenie
– zatrudnienie na niemieckich warunkach
– możliwość pobierania wypłaty co 7 dni

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://flexjob.pl/oferty/plytkarz-glazurnik/141

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/budownictwo-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-stuttgart-jako-glazurnik/

ID ogłoszenia: 26355f48b0344402