€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech na budowie przy regipsach bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Sierpień 13, 2015 11:02 pm

Firma budowlana z Kolonii szuka od zaraz 30 osób do pracy w Niemczech przy montowaniu płyt kartonowo-gipsowych. Ogłoszenie w budownictwie przy remontach i wykończeniach.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 30

Zadania:
– przygotowanie ściany (oczyszczenie z pyłu)
– w razie potrzeby należy przyciąć płyty g-k
– wymieszanie kleju gipsowego
– nałożenie płyt
– prowadzenie prac wykończeniowych (malowanie, tapetowanie)

Wymagania:
– język niemiecki na dobrym poziomie
– doświadczenie minimum rok czasu jest niezbędne
– zaplanowanie wyjazdu na zaraz
– przyjazd samochodem jest pożądany
– dla osób z wykształceniem budowlanym
– fachowe podejście do zadań
– odpowiedzialność, zaangażowanie, dokładność
– siła fizyczna

Oferujemy:
– dużą samodzielność w wykonywaniu zadań
– pracę na pełny etat
– podpisanie umowy na czas nieokreślony
– oferujemy miejsce do zamieszkania
– możliwość odprowadzania składek
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wypełnienia formularza znajdującego się na stronie: http://www.infopraca.pl/praca/regipsiarz-niemcy/niemcy-kolonia/11908512

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-dla-polakow-na-budowie-przy-regipsach-wykonczenia-kolonia/

ID ogłoszenia: 62855cd12def2625