€ do ustalenia

W budownictwie fizyczna praca Niemcy przy rozbiórkach Stuttgart od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2-3 miesiące
  • Opublikowany: luty 8, 2015 20:12

Od zaraz zatrudnimy pracowników pomocników przy rozbiórkach w Stuttgarcie. Praca w Niemczech na budowie dla grup na okres do 3 miesięcy. Od pracowników wymagamy posiadania dużej sprawności fizycznej i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: N/1501/DO1/01/PR

Zadania:
– demontowanie ścian, podłóg, drzwi, okien itp.
– wynoszenie gruzy
– obsługiwanie sprzętu budowlanego służącego do rozbiórki

Wymagania:
– bardzo wysoka sprawność fizyczna
– dobre zdrowie
– chęć podjęcia ciężkiej pracy fizycznej
– gotowość do wyjazdu od zaraz
– możliwość pozostania w Niemczech na 2,3 miesiące
– doświadczenie jest wymagane
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– prawo jazdy na samochód osobowy
– tylko dla kandydatów poważnie traktujących pracę
– bez nałogów
– kultura osobista

Oferujemy:
– rozpoczęcie pracy od zaraz
– zatrudnienie do 3 miesięcy
– 5 godzinny dzień pracy
– zakwaterowanie
– na miejscu pomoc polskiego rezydenta
– pomagamy przy transporcie do Niemiec
– dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: produkcja@praca-pws.pl w tytule należy wpisać numer referencyjny: N/1501/DO1/01/PR

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-w-budownictwe-przy-rozbiorkach-stuttgart/

ID ogłoszenia: 14154d6a852f4198

4 komentarze na “W budownictwie fizyczna praca Niemcy przy rozbiórkach Stuttgart od zaraz”

  1. witam jestem zainteresowany waszą ofertą. jestem bez nałogów, z dobra sprawnością fizyczną. Proszę o kontakt

  2. jestem zainteresowany tym wyjazdem pracowalem 13 miesiecy w ludwigshafen przy rozbiurkach w firmie AWR ABBROUCH moimi atutami sa certyfikat scc prawo jazdy kat b umiejetnosc spawania migmag i elektroda z gury dziekuje za rozpatrzenie mojej kandydatury na pracownika

  3. Witam jestesmy zainteresowani oferta pracy przy rozbiorkach mamy praktyke budowlana ,wytrzymalosc fizyczna i psychiczna.Podejmiemy prace od zaraz posiadamy wlasny srodek transportu.Jest nas trzech w wieku 36,38,43 lata bez nalogow tel.533-971-978

  4. Witam mam bardzo duze doswiadczenie przy rozbiórkach obiektów róznych wysłałem e-maila do panstwa wraz ze swojim cv prosze o pilny kontak tel. 533-543-183 lub e-mail
    dawid.ignatowicz@wp.pl