€ 1760 euro brutto/mc

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie pralin Dortmund 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 10, 2017 05:07

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla pakowaczy bez znajomości języka przy pakowaniu, ozdabianiu czekoladek. Zatrudnienie od zaraz w manufakturze słodyczy z Dortmundu, także dla chętnych bez doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 1760 euro brutto miesięcznie

Liczba wakatów: 2

Miasto: Dortmund, Niemcy

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie pakowanie czekoladek przy linii produkcyjnej
  • osoba zatrudniona może zostać oddelegowana również do działu ozdabiania pralin
  • zadaniem będzie także stała kontrola jakości oraz odrzucanie sztuk niespełniających wymogów jakościowych

Oczekiwania:

  • rzetelność, zaangażowanie
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • przykładanie się do zadań
  • zręczność, odpowiedzialność, zorganizowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • dla chętnych odpłatne zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę na miejscu w cenie 220 euro miesięcznie
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • atrakcyjne zarobki wypłacane w euro na konto
  • umowę na pół roku

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca pakowanie pralin, Dortmund″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-przy-pakowaniu-pralinek-dortmund/

ID ogłoszenia: 5005a04c48f6e8bb