€ 8,50 euro/h brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz Hamburg na produkcji opakowań

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 4 miesiące
  • Opublikowany: styczeń 10, 2015 01:48

Od zaraz poszukujemy 2 osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia do pracy w Niemczech na produkcji. Oferta z Hamburga na linii produkcyjnej przy wytwarzaniu kartonów. Zatrudnienie na 4 miesiące.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto
Ilość miejsc: 2
Start: od zaraz

Zadania:
– obsługiwanie maszyn produkcyjnych
– cięcie kartonów według ustalonych wzorów i wymiarów
– sklejanie krawędzi tektury
– drukowanie arkuszy
– zajmowanie się pakowaniem i paletowaniem produktów

Wymagania:
– chęć podjęcia szkolenia (za ten okres nie ma wynagrodzenia, kilka dni)
– dokładne wykonywanie zadań
– chęć do pracownia z grupą ludzi
– szybkie przyswajanie wiedzy
– szybkość wykonywania zadań
– gotowość do natychmiastowego wyjazdu
– możliwość pozostania w Niemczech na min. 4 miesiące
– dla kandydatów niepalących
– znajomość języka niemieckiego jest mile widziana
– posiadanie doświadczenia bądź wykształcenia kierunkowego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– miejsce zamieszkania w cenie około 200 euro/mc
– pomagamy przy wypełnianiu dokumentów administracyjno-prawnych
– po 7 dniach pracy możliwość pobrania zaliczki
– zatrudnienie na 4 miesiące
– dla najlepszych pracowników możliwość dłuższego zatrudnienia
– legalną pracę na niemieckich zasadach

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy wysyłać w formie CV z dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: zuver@consultant.com w tytule prosimy wpisać: produkcja opakowań Hamburg 01/2015

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-na-produkcji-opakowan-bez-znajomosci-jezyka-hamburg-2015/

ID ogłoszenia: 11754b06ceb4e8c6

7 komentarzy na “Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz Hamburg na produkcji opakowań”

  1. jestem zaintereway panstwa ofrtom pracy 73390110

  2. Witam ! Mam 48 lat. Jestem emerytem . Dobra
    sprawność fizyczna, umiejętność pracy w zespole, sumienność i
    zdyscyplinowanie. Dyspozycyjność od zaraz. Proszę o odpowiedź.
    603032334

  3. jestem gotowy do natychmiastowego wyjazdu nie palę Andrzej Sawron 726016678

  4. Jestem zainteresowany wyjazdem. Nr. tel: 539 265 155

  5. Witam. Mam 43 lata i jestem pełen energii do wszelakich prac. kontakt +48 886554874

  6. Jestem zainteresowany ofertą pracy jestem bardzo aktywny mam 42 lata przyjmę każdo propozycje proszę o szybki kontakt 518204175

  7. Jimmy2015 na marzec 2, 2015 @ 14:08

    Jestesmy Zainteresowani. panstwa oferta Jakub i Piotr 511-247-275