€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech na magazynie-operator wózka widłowego Straubing

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Straubing
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: Listopad 28, 2014 1:14 am

Aktualnie zatrudnimy magazynierów do pracy w Niemczech. Oferta ze Straubing dla operatora wózka widłowego oraz innych prac odbywających się na magazynie.

Stanowisko: Operator wózka widłowego
Lokalizacja: Niemcy, okolice Straubing
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: PMK/11/2014

Zadania:
Zatrudniony będzie głównie zajmować się obsługiwaniem wózków widłowych ale również może zostać przydzielony do: załadunku i rozładunku towarów, komisjonowania itp.

Wymagania:
– doświadczenie w pracy magazyniera jest konieczne
– posiadanie uprawnień na wózki widłowe
– niemiecki na poziomie komunikatywnym
– chęć podjęcia pracy zmianowej
– ochota współpracowania z większą ilością osób
– gotowość do pozostania w Niemczech na dłuższy okres

Oferujemy:
– podpisanie umowy na czas nieokreślony
– dobre wynagrodzenie
– pracownikom zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego
– miejsce zamieszkania
– pomoc koordynatora

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji w formie CV + dokumenty potwierdzające kwalifikacje na maila: polenrecruiting@fahrnernetwork.com w tytule proszę wpisać numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-234ffb/

ID ogłoszenia: 555477c8205e5c2

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech na magazynie-operator wózka widłowego Straubing”

  1. Szukamy pracy na Grudzień 6, 2014 @ 4:15 pm

    Witam.

    Posiadam też uprawnienia na suwnicę kat S1, jestem zainteresowany ofertą pracy. tel. do mnie to 731 838 440.

    Pozdrawiam