€ 8,80 euro/h brutto

Niemcy praca w Norymberdze na produkcji kanapek bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Norymberga
  • Opublikowany: maj 10, 2015 08:49

Oferujemy pracę w Niemczech przy pakowaniu kanapek na linii produkcyjnej. Oferta z Norymbergii dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Norymberga
Wynagrodzenie: 8,80 euro/h brutto

Zadania:
– dbanie o ciągłość produkcyjną
– donoszenie składników na taśmę
– zajmowanie się pakowaniem kanapek
– układanie warzyw na wrapach i kanapach
– inne prace zlecane przez przełożonych

Wymagania:
– posiadanie doświadczenia na danym stanowisku będzie atutem
– znajomość i przestrzeganie zasad BHP
– szczególne dbanie o higienę osobistą
– punktualne stawianie się w pracy
– odpowiedzialne podchodzenie do zadań
– dla osób niekaranych z zaświadczeniem
– możliwość wyjazdu do Niemiec na stałe

Oferujemy:
– wyjazd od zaraz
– podpisanie umowy na niemieckich warunkach
– świadczenia socjalne
– możliwość korzystania z opieki medycznej
– wsparcie przy wypełnianiu formalności
– szkolenia w pierwszych dniach
– na miejscu obecność koordynatora zmiany
– 3 miesięczny okres próbny z możliwością przejścia na umowę stałą

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV i LM na maila: arbeiteinstellen@job4u.com z tytułem: Produkcja.06.2015. Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli o ochronie danych osobowych.

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-kanapek-norymberga/

ID ogłoszenia: 98554e83710cc11

7 komentarzy na “Niemcy praca w Norymberdze na produkcji kanapek bez znajomości języka”

  1. jesteśmy zainteresowani wasza oferta razem z szwagrem pracowaliśmy już przy sortowaniu mamy doświadczenie proszę o kontakt 609233929

  2. Jestem zainteresowany pracą 791 017 666 proszę o kontakt 🙂 Pozdrawiam !

  3. Jestem zainteresowana pracą razem z moją siostrą mój tel. 790 521 321, proszę o kontakt.

  4. Salomea Magrian na maj 12, 2015 @ 07:44

    Jestem zainteresowana Waszą ofertą od zaraz przy jakiejkolwiek pracy, byle płatnej. Proszę o kontakt 731 777 337
    Pozdrawiam

  5. Małgorzata na maj 14, 2015 @ 12:23

    Witam . Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani państwa ogłoszeniem . Oboje mamy po 19 lat i jesteśmy bardzo sumienni , wytrwali i gotowi do podjęcia pracy fizycznej . Wiemy ze może być ciężko . Jesteśmy gotowi do pracy od zaraz . Prosimy o kontakt . Numer tel . 883 014 846 . 🙂
    Z góry dziękujemy . 😀

  6. Witam.
    Jestem chętny do podjęcia pracy od zaraz.Jestem sumienny,punktualny,odpowiedzialny i nie karany.Mam 42 lat i jestm osobą ustatkowaną.Proszę o kontakt tel.5726988689.
    Pozdrawiam.