€ do ustalenia

Praca Niemcy przy pakowaniu bez znajomości języka od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: marzec 20, 2015 23:44

Zatrudnimy od zaraz pracowników bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Praca w Niemczech (Monachium) przy pakowaniu artykułów sypkich takich jak kawa czy płatki spożywcze.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Monachium
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Praca polega na pakowaniu produktów sypkich według gramatury zamawianej przez klientów.

Wymagania:
– wyjazd od zaraz
– dbanie o szczegóły i końcowy efekt
– dokładne pakowanie produktów
– doświadczenie będzie mile widziane
– sumienne podchodzenie do zadań
– samodzielność, zorganizowanie
– przestrzeganie zasad higieny osobistej

Oferujemy:
– legalną pracę od zaraz
– podpisanie umowy na niemieckich warunkach
– na miejscu pomoc polskiego koordynatora
– pomagamy przy szukaniu miejsca do zamieszkania
– zatrudnienie za pośrednictwem agencji
– satysfakcjonujące wynagrodzenie

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV + list motywacyjny na maila: arbeiteinstellen@job4u.com w tytule wpisując: P.007.2015.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-pakowaniu-monachium/

ID ogłoszenia: 156550a3e81d5ed3

2 komentarze na “Praca Niemcy przy pakowaniu bez znajomości języka od zaraz Monachium”

  1. Witam jestem zainteresowany oferta pracy moj nr.48-785-513-537

  2. xxxDariaxxx na maj 10, 2015 @ 13:41

    Dzien dobry.

    Jestem zainteresowana oferta.
    Obecnie mieszkam na terenie Monachium. Jestem osoba mloda, pracowita, rzetelna oraz sumienna, chetnie podejmne sie pracy.