€ 9,50 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech sprzątanie przemysłowe bez języka Wolfsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wolfsburg
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: lipiec 26, 2015 15:27

Potrzebni od zaraz pracownicy bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech. Ogłoszenie z Wolfsburga przy sprzątaniu hal przemysłowych. Zatrudnienie oferujemy na pół roku.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Niemcy, Wolfsburg
Wynagrodzenie: 9,50 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– polegają na obsługiwaniu maszyn przemysłowych, których się używa do mycia podłóg.
– odkurzanie nawierzchni
– drobne prace demontażowe
– zajmowanie się malowaniem manualnym i przy pomocy maszyn

Wymagania:
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– pozostanie w Niemczech na dłuższy okres
– elastyczność, zaangażowanie, punktualność
– siła fizyczna
– dobra ogólna sprawność ciała
– doświadczenie będzie ogromnym atutem
– znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana na każdym poziomie, ale nie jest konieczna
– chęć podjęcia zatrudnienia na pół roku

Oferujemy:
– legalną pracę na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia umowy
– konkurencyjne stawki godzinowe
– dziennie zapewniamy nawet do 10 godzin pracy
– oferujemy podpisanie polskiej umowy
– transport wewnętrzny jest zapewniony
– miejsce do spania na czas trwania umowy

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV wraz z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych na maila: rekrutacja@iwago.pl koniecznie z tematem: Praca Niemcy.

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-sprzatanie-przemyslowe-wolfsburg/

ID ogłoszenia: 94355b4f601cd718

4 komentarze na “Dam pracę w Niemczech sprzątanie przemysłowe bez języka Wolfsburg”

  1. Zdecydowanie podejme proponowana prace na dluzszy okres od zaraz,sumienny,uczciwy,bez nalogow prosze o kontakt +48 792 853 086
    Pozdrawiam
    Piotr

  2. kwiatek6178 na lipiec 28, 2015 @ 08:39

    witam.Wraz z bratem jestesmy zainteresowani praca.Prawo jazdy,uprawnienia na wozki,troche j, niemiecki,umiejetnosc spawania, itp. Mozliwy wyjazd natychmiast.Kontakt 729247372

  3. Ja i troje moich znajomych jesteśmy zainteresowani pracą w Wolfsburgu, posiadamy prawo jazdy kat. B, jesteśmy pracowici, punktualni i chętni współpracy.
    Proszę o kontakt na numer tel. 784993618

  4. Jestem zainteresowany powyższym ogłoszeniem. Jestem gotowy do wyjazdu od zaraz, posiadam prawo jazdy kat. B, uprawnienia na wozki widłowe, j.niemiecki w stopniu komunikatywnym, chetny do nadgodzin,
    nr. tel 693972425