€ od 9,00 €/h "na rękę"

Praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie ciastek od zaraz w Norymberdze

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Norymberga
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 26, 2021 02:53

Od zaraz dla pakowaczy w rejonie Norymbergi możliwa praca w Niemczech przy pakowaniu ciastek na produkcji. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz ciasteczek

Lokalizacja: Norymberga, Niemcy

Pensja: 9 euro netto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w zakładzie produkcyjnym z Norymbergi
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie praca na produkcji przy linii, polegająca na napełnianiu ciast w formierkach, ugniatarkach, pakowaniu itp.
  • do zadań należeć będzie utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • konieczne jest przestrzeganie zasad BHP

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • przykładanie się do obowiązków
  • elastyczność

Zapewniamy:

  • 3 zmianowy system pracy
  • opcja wypracowania dużej liczby godzin
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • pracę w Niemczech od zaraz

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres dostępny poniżej:

  • epkuska.karolina@gmail.com

źródło: http://pracadlapolakow.eu/ogloszenia/pakowanie-ciasteczek-niemcy-praca-od-zaraz-bez-jezyka-w-norymberdze/

ID ogłoszenia: 156619c37c032147