€ do uzgodnienia

Sezonowa praca Niemcy od zaraz bez języka zbiory truskawek, malin, porzeczek, borówki Erden 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Erden
  • Opublikowany: lipiec 9, 2021 02:47

Zatrudnienie od zaraz w Erden przy zbiorach owoców truskawek, malin, porzeczek i borówki. Sezonowa praca w Niemczech 2021 bez znajomości języka i doświadczenia adresowana wyłącznie do kobiet.

Stanowisko: pracownik sezonowy do zbiorów owoców miękkich

Miejsce zatrudnienia: Erden, Niemcy

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia, stawki akordowe

Opis stanowiska pracy:

  • fizyczna praca przy zbiorze truskawek, malin, porzeczki oraz borówki

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia sezonowej pracy w Niemczech od zaraz
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • na miejscu zorganizowane zamieszkanie w domach
  • umowę podpisaną z gospodarzem – bez pośredników
  •  do atrakcyjne akordowe wynagrodzenie, w przeliczeniu miesięcznie od 7000 do 15000  PLN brutto

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • +48513768908

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorze-truskawki-maliny-porzeczki-erden-2021/

ID ogłoszenia: 56460e72cd5a2f62