€ 1500-2000 netto

Bez języka sezonowa praca w Niemczech od zaraz przy zbiorach warzyw Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Opublikowany: listopad 23, 2021 03:49

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnienie w gospodarstwie z Ulm przy zbiorach warzyw na minimum 2 miesiące. Zakwaterowanie będzie zapewnione na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów warzyw

Miasto: Ulm, Niemcy

Wynagrodzenie: od 1500 do 2000 euro netto

Start: od zaraz

Umowa: minimum 2 miesiące

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w gospodarstwie rolnym u szefowej Polki
  • praca na hali i polu
  • do zadań należy zbiór, pakowanie do skrzynek lub folii marchwi, rzodkiewki i sałaty

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • gotowość do podjęcia pracy na przynajmniej okres 2 miesięcy
  • wiek od 18 do 60

Zapewniamy:

  • satysfakcjonujące oraz terminowe wypłacanie pensji
  • dobre wynagrodzenie naliczane w zależności od wypracowanych godzin
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu – brak pokoi dla par, kobiety z kobietami, mężczyźni z mężczyznami
  • pracę na okres minimum 2 miesięcy z opcją zatrudnienia na rok
  • zatrudnienie w gospodarstwie i praca z szefową Polką

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt pod numerem:

  • +49 152 11877780

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-zbiory-warzyw-od-zaraz-gospodarstwo-z-ulm/

ID ogłoszenia: 938619bd820dd08d