€ Wysokie zarobki

Bez języka dam pracę w Niemczech na budowie od zaraz glazurnik-kafelkarz, Ratyzbona 2023

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ratyzbona
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 24, 2023 01:23

Firma z Ratyzbony poszukuje od zaraz płytkarzy-glazurników do pracy w Niemczech na budowie. Zatrudnienie 2023 bez znajomości języka dla budowlańców z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Miejsce: Ratyzbona

Stanowisko: Glazurnik

Zarobki: wysokie (do uzgodnienia)

Start: od zaraz

Twój zakres obowiązków:

demontaż starego osprzętu

usunięcie starych płytek

wykonanie wylewki pod płytki

wykonanie wylewki pod odpływ liniowy

położenie izolacji

montaż elementów podtynkowych do baterii

położenie płytek

położenie fug

położenie silikonu

biały montaż

Nasze wymagania

Szukamy samodzielnego płytkarza z doświadczeniem ( co najmniej 15 lat ) który będzie wykonywał łazienki od podstaw.

To oferujemy

Oferujemy pewne zatrudnienie i wysokie zarobki

Kontakt: tel:+48721062851

źródło: www.pracuj.pl/praca/plytkarz-glazurnik-niemcy,oferta,9784171

ID ogłoszenia: 577641c65c826752