€ 13 do 16 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech od zaraz w Stuttgarcie sprzątanie kliniki medycyny estetycznej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: sierpień 11, 2017 03:23

Aktualna oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu kliniki medycyny estetycznej. Proponujemy zatrudnienie w Stuttgarcie jako sprzątaczka z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejscowość: Stuttgart, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Wynagrodzenie: 13 do 16 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie przy sprzątaniu w klinice medycyny estetycznej położonej w centrum Stuttgartu
  • obowiązkiem będzie dbanie o porządek w całym budynku – (we wszelkich pomieszczeniach należących do kliniki) – recepcja, biura, gabinety, laboratorium, pracownie RTG itp.
  • wykonywanie zadań zgodnie z BHP oraz używanie chemii gospodarczej zgodnie z jej przeznaczeniem

Oczekiwania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie
  • odpowiedzialność
  • szybkość w przyswajaniu informacji
  • duża dyskrecja
  • motywacja

Zapewniamy:

  • wsparcie przy sprawach urzędowych
  • pomoc w szukaniu zamieszkania
  • zatrudnienie początkowo na podstawie 3 miesięcznej umowy na okres próbny oraz docelowo stałą umowę
  • przeszkolenie pracownicze
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • odzież roboczą
  • legalną umowę i sprawdzonego pracodawcę
  • praca na pełny etat

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysłanie zgłoszenia mailowo z załączeniem aktualnego CV oraz LM, na adres poniższy:

  • zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „Sprzątanie kliniki Stuttgart 08/2017″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-kliniki-medycyny-estetycznej-stuttgart/

ID ogłoszenia: 468598cc8c1bdb27