€ 2250-2650 brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca przy produkcji kosmetyków od zaraz fabryka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 15, 2021 2:35 am
  • Wygasa: 20 dni, 16 godzin

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Hamburga na produkcji kosmetyków. Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Oferta także dla par ze wspólnym zakwaterowaniem zapewnionym.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Zarobki: od 2250 do 2650 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • w pierwszych dniach pracodawca zapewnia szkolenie pracownicze
  • zadania będą przydzielane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem oraz na podstawie predyspozycji pracowników lub posiadanych kwalifikacji/doświadczenia
  • do zadań należeć będzie pakowanie, kontrola jakości, napełnianie opakowań produktem, wykładanie opakowań na taśmę itp.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • chęć wyjazdu na dłużej
  • zdolność do wydajnej pracy w zespole
  • szybkość uczenia się nowych rzeczy
  • solidność, pracowitość
  • dynamiczne tempo pracy

Zapewniamy:

  • przyjazny zespół i rodzinną atmosferę
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • niemiecką umowę na okres próbny
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie w cenie 150 euro za miejsce w pokoju wieloosobowym, 250 euro za pokój jednoosobowy oraz 450 euro za pokój dla par
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia zatrudnienia na stałe
  • przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. pkos/h5/10/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-na-produkcji-kosmetykow-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-fabryka-z-hamburga/

ID ogłoszenia: 6496168652fbc6f4