Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 2750 +mieszkanie

Berlin, dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz przy rozładunku kontenerów 2023

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 3, 2023 02:11
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Berlin, dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz przy rozładunku kontenerów 2023

Opis

Firma logistyczna z Berlina od zaraz poszukuje pracowników fizycznych do pracy w Niemczech przy rozładunku kontenerów. Zatrudnienie bez znajomości języka głównie na zmianie nocnej z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie na cały okres umowy.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce: Berlin

Start: od zaraz

Zarobki: 2750 brutto/mc +zakwaterowanie

Umowa: na 6 miesiące z opcją przedłużenia

Liczba miejsc: 8

Zadania:

Poszukujemy pracowników fizycznych do pracy przy rozładunku kontenerów na magazynie logistycznym w wschodniej części Berlina. Praca ta jest przewidziana na tryb 3-zmianowy, w tym na noce.

Wymagania:

Kandydaci na stanowisko pracy powinni charakteryzować się dobrą kondycją fizyczną i wytrzymałością, a także mieć dyspozycyjność do podjęcia pracy na stałe oraz gotowość do pracy w trybie zmianowym, w tym na nocne zmiany. Pożądana jest także znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w logistyce.

Oferujemy:

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, wraz z dodatkami za pracę na nocnych zmianach, darmowe zakwaterowanie w dobrych warunkach niedaleko miejsca pracy na okres 6 miesięcy, codzienny transport firmowym busem, a także możliwość uczestniczenia w bezpłatnych kursach językowych i doszkalających, takich jak np. uprawnienia na wózki jezdniowe. Ponadto, oferujemy liczne benefity pozapłacowe oraz pomoc w załatwieniu wszelkich formalności, takich jak tłumaczenie dokumentów, nostryfikacja dyplomów, rozliczenie podatków, itp.

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

Adres kontaktowy:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem:

„Logistyka Berlin 2023, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/rozladunek-kontenerow-od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-berlin-2023/

ID ogłoszenia: 77963fcbdef557c8

   

ilość wszystkich wyświetleń: 49, dzisiaj: 0

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.