€ od 13/h

Dla par bez języka praca w Niemczech od zaraz przy pakowaniu pralinek Lipsk 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 12, 2021 03:47

Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka przy pakowaniu pralinek czekoladowych. Zatrudnienie w fabryce z Lipska od zaraz na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz pralinek

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Start: od zaraz

Zarobki: od 13 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • zadania wykonywane są w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • praca przy taśmociągu przy wizualnej kontroli jakości i ręcznemu pakowaniu pralin spełniających wymagane warunki jakościowe

Wymagania:

  • pracowitość, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • zdyscyplinowanie
  • rzetelne przestrzeganie zasad BHP
  • odpowiedzialne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • zdolność bezkonfliktowej i wydajnej pracy w zespole
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • wysoka kondycja fizyczna, energiczność

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę na pół roku
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pełny etat
  • płatne zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę na miejscu
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • ubezpieczenie
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze w języku polskim
  • odzież robocza
  • pomoc we wdrożeniu się i relokacji

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o zgłaszanie się mailowo z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem w nagłówku: „Praliny Lipsk 03/21″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-dla-par-od-zaraz-pakowanie-pralinek-lipsk/

ID ogłoszenia: 3426048dad2b5c3a