€ 14/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka przy sprzątaniu siłowni Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Październik 2, 2020 2:39 am
  • Wygasa: 2 dni, 13 godzin

Propozycja podjęcia pracy w Niemczech przy sprzątaniu siłowni w Dortmundzie. Zatrudnienie od zaraz dla osób bez znajomości języka na stanowisku sprzątaczki lub sprzątacza.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Zarobki: 14 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Obowiązki:

  • fizyczna praca przy sprzątaniu wszystkich pomieszczeń siłowni – toalet, natrysków, sal do ćwiczeń
  • prace polegają na odkurzaniu, myciu, wycieraniu, uzupełnianiu chemii, wynoszeniu odpadów
  • obecnie duży nacisk położony jest na dezynfekcję wszystkich sprzętów
  • praca wykonywana jest elastycznie, 5 dni w tygodniu + opcja pracy w weekendy

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • zręczność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaangażowanie, zdyscyplinowanie

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • niemiecką umowę o pracę
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie 250 euro miesięcznie + za zużycie
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Sprzątanie siłowni Dortmund, październik 2020″ prosimy przesłać mailowo z załączeniem CV, na adres poniższy:

  • NeueArbeit2020@web.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-przy-sprzataniu-silowni-dortmund/

ID ogłoszenia: 10005f7661b8e9350