€ do uzgodnienia

2019 dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorze szparagów bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Opublikowany: Grudzień 31, 2018 8:43 pm

Od kwietnia 2019 zatrudnimy w gospodarstwie rolnym z Hamburga bez znajomości języka i doświadczenia do zbiorów szparagów. Oferta sezonowej pracy w Niemczech na 2,5 miesiąca z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru szparagów

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Umowa: od kwietnia do II połowy czerwca 2019

Obowiązki:

  • praca na polu o charakterze fizycznym, przy zbiorach warzyw

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • pracowitość
  • szybkość
  • dużą zaletą będą zgłoszenia od gospodyń domowych, rencistów, emerytów oraz studentów
  • dyspozycyjność

  • pracę sezonową w terminie od kwietnia do II połowy czerwca 2019
  • ubezpieczenie
  • wysokie zarobki
  • zakwaterowanie i wyżywienie w cenie 10 euro na dobę

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 12:00 pod numerem:

  • 0049 4541 84261

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-od-kwietnia-2019-przy-zbiorze-szparagow-hamburg/

ID ogłoszenia: 3295c2a21306b46b