€ 1350 netto + mieszkanie

Niemcy praca bez znajomości języka dla pomocy kuchennej od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 5, 2019 06:47

Z bezpłatnym zakwaterowaniem i wyżywieniem do podjęcia od zaraz praca w Niemczech jako pomoc kuchenna w restauracji z Düsseldorf. Oferta bez znajomości języka niemieckiego dla jednej osoby.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: 1300 euro netto miesięcznie

Wakaty: 1

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na kuchni w restauracji
  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za utrzymywanie czystości na stanowisku, porządkowanie, wykonywanie pracy na zmywaku
  • obowiązkiem będzie także przygotowywanie składników

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • pracowitość, dokładność
  • aktualna książeczka z sanepidu

Zapewniamy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowych i możliwość pracy na nadgodziny
  • bezpłatne wyżywienie
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy próbnych z opcją przedłużenia
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: pomoc-kuchenna 2/19

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 6555c58cbec30471

Linki sponsorowane