€ 12,85/h +zakwaterowanie

Fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka jako żywa maskotka od zaraz, Berlin 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Tymczasowa
  • Opublikowany: sierpień 23, 2022 01:24

W Berlinie dla pracowników fizycznych oferta tymczasowej pracy w Niemczech jako żywa maskotka. Zatrudnienie bez znajomości języka będzie możliwe, a zakwaterowanie zapewnione na miejscu bezpłatnie.

Stanowisko: Pracownik agencji reklamowej – żywa maskotka

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: 12,85 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od sierpnia

Obowiązki:

  • Zatrudnienie dla pracowników fizycznych w agencji reklamowej jako żywa maskotka
  • pracownik otrzyma odpowiedni strój, w którym będzie obsługiwał eventy, rozdawał ulotki i zabawiał gości (niewymagana komunikacja w języku niemieckim)

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • przyjazne nastawienie
  • wysoka kultura osobista
  • wzrost minimum 170 cm
  • brak problemów zdrowotnych
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • atrakcyjne dodatki
  • uczciwe wynagrodzenie
  • przejazdy do pracy samochodami służbowymi
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • umowę o pracę na czas określony z opcją przedłużenia

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: maskotka Berlin 08/22

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-jako-zywa-maskotka-berlin-2022/

ID ogłoszenia: 6836303b7fa1e84a