€ od 10,45/h brutto

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka dla par na produkcji czekolady, Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Magdeburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 7, 2022 2:57 am

Dla par w fabryce czekolady z Magdeburga dostępna od zaraz praca w Niemczech na produkcji słodyczy. Oferta 2022 bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie będzie zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Miasto: Magdeburg, Niemcy

Zarobki: od 10,45 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej na produkcji czekolady
  • do zadań należeć będzie pakowanie, konfekcjonowanie produktów przy linii produkcyjnej
  • inne zadania o charakterze pomocniczym

Wymagania:

  • możliwość pracy zmianowej
  • prawo jazdy kat. B + auto
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • skrupulatność, zaangażowanie, pracowitość
  • wysoka precyzja pracy

Zapewniamy:

  • opcja zatrudnienia dla par i grup
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na czas określony
  • pełen etat
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pracodawca zapewnia współpracę z kartą EKUZ, drukiem A1, dodatkowym ubezpieczeniem zdrowotnym oraz
  • zaliczkami na podatek dochodowy
  • system 3 zmianowy
  • opcja pracy w weekendy płatna +25%
  • zmiana nocna to +25%
  • zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
  • atrakcyjna premia świąteczna to 150 euro, za frekwencję 100 euro netto
  • stałą opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • pomoc w uzyskaniu zwrotu z podatku nawet do 1000 euro
  • płatne dni świąteczne

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższa ofertą, proszone są o przesyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/produkcjaczekolady2022

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/265835/0

ID ogłoszenia: 47861d37b51670dc