€ 1200-1500/mc

Produkcja czekolady od zaraz dam pracę w Niemczech dla par bez języka, Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Magdeburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 20, 2021 02:42

Dla par i grup w fabryce z Magdeburga do podjęcia praca w Niemczech przy produkcji czekolady. Zatrudnienie 2021 bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Miejsce zatrudnienia: Magdeburg, Niemcy

Wynagrodzenie: od 1200 do 1500 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji czekolady
  • obowiązkiem będzie praca przy linii produkcyjnej i pakowanie oraz konfekcjonowanie
  • inne zadania o charakterze pomocniczym

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • przykładanie się do obowiązków
  • wysoka precyzja pracy
  • atutem będzie zgłoszenie od par i grup w pełni mobilnych – z własnym autem
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową – do ok. luty-marzec przyszłego roku 2022
  • praca w pełnym wymiarze godzinowym
  • zatrudnienie w drukiem A1, kartą EKUZ, dodatkowym ubezpieczeniem zdrowotnych i zaliczkami na podatek dochodowy odprowadzany do niemieckiego urzędu
  • komfortowe zamieszkanie
  • 3 zmianowy system pracy
  • opcja pracy w weekendy
  • dodatki za pracę na noce +25%, w godzinach nadliczbowych +25% i w niedziele +50%
  • dobre zarobki i opcja zwiększenia kwoty poprzez wypracowywanie dodatkowych godzin i pracy w weekendy
  • atrakcyjne premie świąteczna 150 euro i frekwencyjna 100 euro netto
  • wsparcie koordynatora
  • pomoc przy rozliczeniach i uzyskaniu zwrotu nadpłaty podatku

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez formularz na stronie:

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/265835/0

ID ogłoszenia: 942611af047d53e8