€ 16,38

Pomoc kuchenna – Niemcy praca od zaraz w Monachium 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 9, 2018 04:53

Począwszy od stycznia 2019 do podjęcia ciekawa praca w Niemczech w gastronomii na stanowisku pomocy kuchennej. Oferta w gastronomii dla kandydatów znających język niemiecki.

PRACA OD 07.01.2019.
Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta w Niemczech – Monachium, działającego w branży gastronomicznej poszukujemy osób do pracy na stanowisku pomocy kuchennej.
Opis stanowiska pracy:
– obsługa/kontakt z klientem,
– kontrola jakościowa/ilościowa towaru,
– utrzymywanie higieny oraz czystości w miejscu pracy
Pracodawca oferuje:
– atrakcyjne warunki finansowe – stawka wzrastająca,
– niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,
– zapewniamy mieszkanie
Wynagrodzenie wzrastające:
– od pierwszego dnia – 15,20 €/h,
– po trzech miesiącach – 16,11 €/h,
– po sześciu pełnych miesiącach kalendarzowych 16,38 €/h
Pracodawca wymaga:
– znajomości języka niemieckiego,
– mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku (pomoc kuchenna; sprzedawca; kelner; obsługa klienta itp.)
Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: i.mazur@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 817 007.
www.diwa-personalservice.pl

ID ogłoszenia: 5405be43d6b04422