€ 12.89€

Monachium, oferta pracy w Niemczech od zaraz jako ślusarz (produkcja lokomotyw)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 17, 2019 04:11

Firma przemysłowa z Monachium poszukuje od zaraz ślusarzy do pracy w Niemczech przy produkcji lokomotyw. Zatrudnienie przy montażu i skręcaniu poszczególnych elementów.

Dla naszego klienta w Niemczech München (Allach-Untermenzing), poszukujemy ślusarzy. Praca w zakładzie produkującym lokomotywy.
Opis stanowiska pracy:
– skręcanie/ montaż poszczególnych elementów w komponenty,
– praca z rysunkiem/ planem technicznym,
– czytanie listy części i planu pracy oraz ich wdrażanie
Oferujemy:
– wynagrodzenie wzrastające od 12,89€ b/h,
• 14,82€ b/h po 6 tygodniach,
• 15,47€ b/h po 3 miesiącach,
• 16,76€ b/h po 5 miesiącach,
• 18,96€ b/h po 7 miesiącach,
• 19,34€ b/h po 9 miesiącach,
• 21,27€ b/h po 15 miesiącach,
+ 2€ brutto dodatku do każdej przepracowanej godziny
– 25% dodatku do stawki od godziny 20.00,
– opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu,
– możliwość zakwaterowania (koszt ok. 300€),
– niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,
– oferta długoterminowa z możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę
Wymagamy:
– gotowości do pracy zmianowej – 40 godzin tygodniowo (2 zmiany: FS od 06.00 – 14.00 i SS od 15.00 – 22.00),
– wykształcenia/ doświadczenia w zawodzie,
– znajomości języka niemieckiego
Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: i.mazur@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 817 007.
www.diwa-personalservice.pl

ID ogłoszenia: 9735df789d84259b