€ 1600€

Dam pracę w Niemczech produkcja mebli jako operator maszyn i urządzeń, Kasendorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kasendorf
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 12, 2019 02:04

Fabryka z Kasendorf poszukuje od zaraz operatorów maszyn i urządzeń do pracy w Niemczech przy produkcji mebli. Zatrudnienie ze znajomością języka niemieckiego.

Dla naszego klienta w Niemczech (Kasendorf – północ Bawarii), poszukujemy operatorów maszyn i urządzeń stolarskich – praca na produkcji mebli.
Opis stanowiska pracy:
– obsługa maszyn i urządzeń/ przygotowanie maszyny/ narzędzi do pracy,
– usuwanie drobnych usterek,
– kontrola jakościowa gotowego produktu
Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie –> 12,19 € b/h + 6 € diety + 6 € dodatku do paliwa,
– niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,
– zapewniamy mieszkanie – koszt 10 € za dobę (potrącane z wypłaty),
– oferta długoterminowa z możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę
Wymagamy:
– znajomości języka niemieckiego,
– gotowości do pracy zmianowej – 3 zmiany,
– prawo jazdy kat. B i własny samochód będą dodatkowym atutem
Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: i.mazur@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 817 007.
www.diwa-personalservice.pl

ID ogłoszenia: 5925cadb0bd1758e

Brak tagów