€ 13,70

Kulmbach praca Niemcy jako operator – montaż na produkcji części samochodowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kulmach
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 29, 2017 03:29

Propozycja podjęcia pracy w Niemczech dla operatora maszyn przy produkcji części samochodowych – wnętrz pojazdów w firmie z Kulmbach. Ogłoszenie adresowane do osób z komunikatywną znajomością języka.

OBSŁUGA MASZYN PRODUKCYJNYCH (K/M).
PRACA OD ZARAZ Z DOJAZDEM I MIESZKANIEM.

Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta w Niemczech (Grafendobrach w okolicy miasta Bayreuth), zajmującego się produkcją wnętrz samochodowych, poszukujemy pracowników do obsługi maszyn produkcyjnych.

Opis stanowiska pracy:
– obsługa maszyn produkcyjnych,
– kontrola jakości produktu,
– pakowanie produktów,

Pracodawca wymaga:
– znajomości języka niemieckiego co najmniej w stopniu podstawowym,
– gotowości do pracy zmianowej,
– prawo jazdy kat. B i własny środek transportu będą dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje:
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– niemiecką umowę o pracę, z możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę,
– pełny pakiet świadczeń socjalnych,
– zapewniamy zakwaterowanie

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: wicher@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 817 219
www.diwa-personalservice.pl

ID ogłoszenia: 21559ca3dd74c40b