€ do ustalenia

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy produkcji filtrów samochodowych, Himmelkron

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Himmelkron
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 16, 2017 05:41

Fabryka z Himmelkron poszukuje od zaraz rzetelnych pracowników do legalnej pracy w Niemczech przy produkcji różnego rodzaju filtrów samochodowych. Ogłoszenie adresowane do osób znających język niemiecki.

PRACA OD ZARAZ Z DOJAZDEM I MIESZKANIEM.
Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta w Niemczech (Himmelkron na Bawarii ), zajmującego się produkcją filtrów samochodowych, poszukujemy operatorów maszyn produkcyjnych.

Opis stanowiska pracy:
– kontrola jakości filtrów,
– pakowanie filtrów,
– obsługa maszyn produkcyjnych

Oferujemy:
– niemiecką umowę o pracę,
– pełny pakiet świadczeń socjalnych,
– zapewniamy mieszkanie,
– atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagamy:
– znajomości języka niemieckiego,
– gotowości do pracy na zmianowej,
– własny samochód będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: praca@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 831 219 lub 668 817 007.
www.diwa-personalservice.pl

ID ogłoszenia: 8385a33b22fbb2c8