€ od 1800€ netto wzwyż

Od zaraz dam pracę w Niemczech na budowie dla malarzy przy wykończeniach, Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Styczeń 11, 2019 7:09 am

Firma z Monachium poszukuje od zaraz doświadczonych malarzy do podjęcia pracy w Niemczech na budowie przy wykończeniach i remontach związanych z malowaniem pomieszczeń.

Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta w Niemczech – Monachium poszukujemy doświadczonych/ samodzielnych malarzy.
Opis stanowiska pracy:
– malowanie pomieszczeń wewnątrz budynków,
– tapetowanie, szpachlowanie, lakierowanie okien i drzwi
Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie stawki od 1800€ netto/m-c,
– niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,
– koszty zakwaterowania ponosi pracodawca
Wymagamy:
– mile widziane p. jazdy kat. B i własny środek transportu,
– znajomości języka niemieckiego
Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: i.mazur@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 817 007
www.diwa-personalservice.pl

ID ogłoszenia: 3295c35ccf6a8841