€ 17,91 - 20,10€

Mechanik samochodowy oferta pracy w Niemczech przy montażu silników, Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Marzec 15, 2019 4:22 am

Fabryka silników samochodowych z Monachium poszukuje mechaników chętnych do pracy w Niemczech przy montażu jednostek napędowych. Zapewnione zakwaterowanie i długoterminowe zatrudnienie.

Dla naszego wieloletniego klienta w Niemczech, zajmującego się produkcją samochodów w Monachium, poszukujemy mechaników samochodowych. Praca w renomowanym koncernie samochodowym.

Opis stanowiska pracy:
– praca przy budowie/ montażu silników 6-cio i 12-sto cylindrowych,
– uzupełnianie dokumentacji

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie –> stawka startowa 17,91€ b/h; po 3. miesiącach 20,10€ b/h
– niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,
– zapewniamy zakwaterowanie i długoterminowe zatrudnienie

Wymagamy:
– wykształcenie kierunkowe jako mechanik samochodowy,
– dostępności do pracy w systemie 3 zmianowym i w nadgodzinach,
– komunikatywnej znajomości języka niemieckiego

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: praca@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 817 007 lub 668 831 219.

www.diwa-personalservice.pl

ID ogłoszenia: 1315c88e3437e973