€ 2060€

Praca Niemcy jako operator giętarki-prasy krawędziowej CNC, Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 12, 2019 02:11

Firma z branży przemysłowej poszukuje od zaraz operatora giętarki – prasy krawędziowej CNC do prac w Niemczech w rejonie Düsseldorf.

Dla naszego wieloletniego, klienta w Niemczech 57368 Lennestadt (Nadrenia Północna-Westfalia) i 49744 Geeste/ Dalum (Dolna Saksonia) , działającego w branży metalowej poszukujemy operatorów pras krawędziowych i giętarek CNC.

Opis stanowiska pracy:
– obsługa prasy krawędziowej CNC,
– przygotowanie maszyny/narzędzi do pracy – usuwanie drobnych usterek,
– przeprowadzanie pomiarów i prowadzeniu dokumentacji przy produkcji części
Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie – 11€ b/h + 40€ netto diety,
– niemiecką umowę o pracę pełnym pakiet świadczeń socjalnych,
– zapewniamy mieszkanie – koszt 350€ – 400€ miesięcznie,
– oferta długoterminowa z możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę
Wymagamy:
– znajomości języka niemieckiego,
– gotowości do pracy zmianowej (2 zmiany),
– mile widziane wcześniejsze doświadczenie w branży metalowej przy obróbce blach,
– prawo jazdy kat. B i własny środek transportu będą dodatkowym atutem
Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: i.mazur@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 817 007.
www.diwa-personalservice.pl

ID ogłoszenia: 8455cadf602a67d8