€ 00,00

Bawaria Niemcy praca w gastronomii jako sprzedawca / pomoc kuchenna

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bayern
  • Znajomość języka: dobra
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Grudzień 16, 2017 5:37 am

Od zaraz możliwa praca w Niemczech w gastronomii na stanowisku sprzedawcy / pomocy kuchennej. Ogłoszenie adresowane wyłącznie do osób, które mogą pochwalić się znajomością języka niemieckiego.

PRACA OD ZARAZ Z DOJAZDEM I MIESZKANIEM.

Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta w Niemczech, działającego w branży gastronomicznej poszukujemy sprzedawców i pracowników restauracyjnych

Opis stanowiska pracy:
– obsługa/kontakt z klientem,
– obsługa kasy fiskalnej,
– przygotowywanie przekąsek; bagietek; sałatek,
– kontrola jakościowa/ilościowa towaru,
– utrzymywanie higieny oraz czystości w miejscu pracy

Pracodawca wymaga:
– znajomości języka niemieckiego,
– gotowości do pracy w systemie 10 dni pracy 4 dni wolnego,

Pracodawca oferuje:
– atrakcyjne warunki finansowe 9,50€/h+24,00€ diety za każdy pełny przepracowany dzień (+zwrot kosztów przejazdu i dodatki do pracy w sobotę/niedzielę/święta)
– niemiecką umowę o pracę,
– pełny pakiet świadczeń socjalnych,
– zapewniamy i opłacamy mieszkanie
– oferta długoterminowa z możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: praca@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 817 007 lub 668 831 219.
www.diwa-personalservice.pl

ID ogłoszenia: 6555a33b2bea3322