€ 0

Mechanik samochodowy – Niemcy praca od zaraz w Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 5, 2019 06:40

Agencja rekrutacyjna dla kontrahenta z Monachium poszukuje pilnie doświadczonych mechaników samochodowych, gotowych do legalnej pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy naprawach, diagnostyce i konserwacji pojazdów.

Dla naszego wieloletniego klienta w Niemczech w Monachium poszukujemy mechaników samochodowych.
Opis stanowiska pracy:
– konserwacja, naprawa i diagnostyka pojazdów,
– naprawy m.in.: silników, podwozia, hamulców, klimatyzacji i ogrzewania postojowego,
– demontaż i montaż elementów nadwozia,
– prowadzenie dokumentacji naprawy
Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie –> od 1500€ – 2000€ netto miesięcznie w zależności od kwalifikacji,
– niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,
– koszty zakwaterowania ponosi pracodawca,
– praca w wymiarze pełnego etatu – 40h/tyg., (od poniedziałku do piątku 8h dziennie, między 07.00 – 18.00)
Wymagamy:
– wykształcenie kierunkowe/ doświadczenie jako mechanik samochodowy lub pokrewne,
– mile widziane p. jazdy kat. B i własny środek transportu,
– znajomości języka niemieckiego
Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: i.mazur@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 817 007.
www.diwa-personalservice.pl

ID ogłoszenia: 4345c5425c23bf9b