€ do ustalenia

Praca Niemcy na produkcji samochodów od zaraz w fabryce z Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Opublikowany: grudzień 4, 2018 05:00

Fabryka samochodów osobowych z Monachium poszukuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Niemczech przy montażu elementów wyposażenia wnętrz na linii produkcyjnej.

Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta w Niemczech, zajmującego się produkcją samochodów na Bawarii w

Monachium, poszukujemy pracowników produkcyjnych.

Opis stanowiska pracy:
– montaż elementów wyposażenia samochodów,
– kontrola produktu końcowego,
– pomoc przy produkcji

Pracodawca oferuje:
– atrakcyjne wynagrodzenie od 16,07 €/h wzwyż,
– niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,
– zapewniamy mieszkanie

Pracodawca wymaga:
– znajomości języka niemieckiego,
– gotowości do pracy zmianowej

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: i.mazur@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 817 007.
www.diwa-personalservice.pl

ID ogłoszenia: 9575c013cfc41406