€ 0

Markgröningen, dam pracę w Niemczech dla informatyka – programisty sterowników PLC (K/M)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Markgröningen
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 14, 2018 05:36

Firma z Markgröningen poszukuje wykwalifikowanych informatyków – programistów sterowników PLC, chętnych do podjęcia pracy w Niemczech. Znajomość języka niemieckiego jest konieczna do podjęcia zatrudnienia.

Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta w Markgröningen (okolice Stuttgart; Badenia-Wirtembergia), produkującego lekkie struktury z karbonu i tworzywa z włókna szklanego dla przemysłu motoryzacyjnego poszukujemy specjalistów sterowników PLC.
Opis stanowiska pracy:
– programowanie sterowników PLC Siemens S7 i PLC Beckhoff TwinCAT 3 oraz utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń,
– terminowa konfiguracja programów i wizualizacja,
– optymalizacja istniejących programów i eliminacja błędów w kontroli
Pracodawca oferuje:
– niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,
– zapewniamy mieszkanie,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– oferta długoterminowa z możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę
Pracodawca wymaga:
– znajomości języka niemieckiego,
– gotowości do pracy zmianowej – 3 zmiany, 6 dni w tygodniu od poniedziałku do niedzieli,
– mile widziane wcześniejsze doświadczenie przy programowaniu, w dziedzinach przemysłowych i technicznych, w zakresie technologii automatyzacji,
– znajomości programowania sterowników PLC i doświadczenia w dziedzinach mechaniki, hydrauliki i pneumatyki
Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: i.mazur@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 817 007.
www.diwa-personalservice.pl

ID ogłoszenia: 5405c0fa3b268225

Brak tagów