€ od 1200 netto

Niemcy praca przy pakowaniu na produkcji kosmetyków dla par, Muggensturm 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Muggensturm
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 16, 2017 05:42

Od stycznia 2018 możliwa do podjęcia atrakcyjna praca w Niemczech dla par przy pakowaniu na produkcji kosmetyków i suplementów w Muggensturm. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione na miejscu.

Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta w Niemczech, Muggensturm, działającego w branży produkcyjnej, poszukujemy pakowaczy/pomocników produkcyjnych. Produkcja kosmetyków i suplementów diety.

Praca od 08.01.2018

Opis stanowiska:

– pakowanie produktów,

– sprawdzanie jakości,

– segregacja produktów

Oferujemy:

– zarobek od 1200 € wzwyż,

– bezpłatne zakwaterowanie,

– pełen pakiet świadczeń,

– możliwość wyjechania w parze,

– polską umowę o pracę,

– możliwość pracy w nadgodzinach

Wymagamy:

– gotowość do pracy zmianowej,

– samochód będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: praca@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 831 219.

www.diwa-personalservice.pl

ID ogłoszenia: 5775a33ad08bc79b

1 odpowiedź na “Niemcy praca przy pakowaniu na produkcji kosmetyków dla par, Muggensturm 2018”

  1. Witam jesteśmy zainteresowani oferta. Zostawiamy nr kontaktowy. Samochód posiadamy uprawnienia na wózki pozdrawiam podaje namiar +48 533726939. Pozdrawiamy