€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech jako operator CNC – tokarz i frezer, Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bayern
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: grudzień 4, 2018 05:03

Propozycja legalnej pracy w Niemczech od zaraz jako tokarz – frezer CNC. Zatrudnienie dla operatorów maszyn sterowanych numerycznie z doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku.

Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta w Niemczech – Mindelheim (okolice Augsburga), działającego w branży metalowej poszukujemy mechaników obróbki skrawaniem – tokarzy CNC i frezerów CNC.
Opis stanowiska pracy:
– obsługa maszyn CNC i produkcja części na podstawie rysunku technicznego,
– przygotowanie maszyny/narzędzi do pracy,
– przeprowadzanie pomiarów i prowadzeniu dokumentacji przy produkcji części
Pracodawca oferuje:
– niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,
– atrakcyjne wynagrodzenie -> stawki od 16,00€ b/h do 38,00€ b/h,
– zapewniamy zakwaterowanie,
– oferta długoterminowa z możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę
Pracodawca wymaga:
– znajomości języka niemieckiego,
– mile widziane wcześniejsze doświadczenie i znajomość programowania (Siemens, Siemens-Shopturn i inne),
– prawo jazdy kat. B i własny środek transportu będą dodatkowym atutem,
– dyspozycyjność do pracy zmianowej (3 zmiany)
Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: i.mazur@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 817 007.
www.diwa-personalservice.pl

ID ogłoszenia: 8045c013db7a06c2