€ 0

Niemcy praca na produkcji w dziale kontroli jakości, Markgröningen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Markgröningen
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Grudzień 21, 2018 4:02 am

Firma z Markgröningen, która zajmuje się produkcją elementów z karbonu poszukuje chętnych do pracy w Niemczech przy kontroli jakości. Oferta z zapewnionym zakwaterowaniem.

Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta w Markgröningen (okolice Stuttgart; Badenia-Wirtembergia), produkującego lekkie struktury z karbonu i tworzywa z włókna szklanego dla przemysłu motoryzacyjnego poszukujemy kierownika zmiany dla działu kontroli jakości.
Opis stanowiska pracy:
– zarządzanie działem jakości w zakładzie,
– zarządzanie pracą przydzielonych pracowników,
– nadzorowanie jakości prowadzonej produkcji
Pracodawca oferuje:
– niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,
– zapewniamy mieszkanie,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– oferta długoterminowa z możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę
Pracodawca wymaga:
– znajomości języka niemieckiego,
– gotowości do pracy zmianowej – 3 zmiany,
– mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku,
– prawo jazdy kat. B i własny samochód będą dodatkowym atutem
Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: i.mazur@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 817 007.
www.diwa-personalservice.pl

ID ogłoszenia: 3685c1ccc5163a66

Brak tagów