€ 14,61

Praca Niemcy na produkcji elektroniki od zaraz w fabryce z Eschenbach in der Oberpfalz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Eschenbach in der Oberpfalz
  • Znajomość języka: dobra
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 16, 2017 05:38

Od zaraz fabryka z Eschenbach in der Oberpfalz poszukuje pracowników do podjęcia pracy w Niemczech przy produkcji, montażu elektroniki. Pracodawca oczekuje dobrej znajomości języka.

PRACA OD ZARAZ Z DOJAZDEM I MIESZKANIEM.

Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta w Niemczech, zajmującego się produkcją części elektrycznych i elektronicznych, poszukujemy pracowników produkcyjnych.

Opis stanowiska pracy:
– kontrola jakości części elektrycznych i elektronicznych,
– obsługa maszyn produkcyjnych,
– pomoc przy produkcji

Oferujemy:
– niemiecką umowę o pracę,
– pełny pakiet świadczeń socjalnych,
– zapewniamy mieszkanie

Wymagamy:
– znajomości języka niemieckiego,
– gotowości do pracy zmianowej,
– prawo jazdy kat. B i własny środek transportu będą dodatkowym atutem

Wynagrodzenie wzrastające:
– od pierwszego dnia 10,95 €/h, + dodatki zmianowe,
– po pierwszym pełnym miesiącu kalendarzowym 12,41 €/h, + dodatki zmianowe,
– po dwóch pełnych miesiącach kalendarzowych 14,61 €/h, + dodatki zmianowe

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: praca@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 817 007 lub 668 831 219.
www.diwa-personalservice.pl

ID ogłoszenia: 5975a33b271dde78

Brak tagów