€ 1200 netto + mieszkanie

Praca w Niemczech dla par przy pakowaniu kosmetyków bez języka w Muggensturm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Muggensturm
  • Opublikowany: grudzień 4, 2018 04:56

Dla par również bez znajomości języka do podjęcia atrakcyjna praca w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków, suplementów diety w firmie z Muggensturm.

Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta w Niemczech (Muggensturm) działającego w branży produkcyjnej , poszukujemy pakowaczy/pomocników produkcyjnych. Pakowanie kosmetyków, suplementów diety.

Opis stanowiska:
– pakowanie produktów,
– sprawdzanie jakości,
– segregacja produktów

Oferujemy:
– wynagrodzenie 1100-1200€ po koszcie mieszkania,
– gwarantujemy zakwaterowanie,
– pełen pakiet świadczeń,
– możliwość pracy dla par i grup pracowników,
– polską umowę o pracę,
– możliwość pracy w nadgodzinach

Wymagamy:
– gotowość do pracy zmianowej,
– samochód będzie dodatkowym atutem,
– ubezpieczenie w ZUS, KRUS, Urząd Pracy

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy:

dulawa@diwa-personalservice.pl lub o kontakt telefoniczny: 887 029 967 Pani Justyna lub

722 006 627 Pani Emilia

ID ogłoszenia: 7805c013e071b279