€ 1300-1400€ netto

Budownictwo praca w Niemczech bez jezyka od zaraz jako pomocnik budowlany, Landshut

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Landshut
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 24, 2019 02:10

Od zaraz i bez znajomości języka na terenie Landshut do podjęcia praca w Niemczech jako pomocnik budowlany. Zatrudnienie 2020 w budownictwie z zapewnionym na miejscu zakwaterowaniem bezpłatnym.

Praca od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Proszę o uważne przeczytanie treści ogłoszenia, w razie pytań o kontakt z opiekunem oferty.

WYNAGRODZENIE:
• Stawka 9,96 Euro brutto/h ,
• Dieta w wysokości 10-15 Euro netto za każdy przepracowany dzień,
• 1300 – 1400 Euro netto miesięcznie w zależności od klasy podatkowej i diety w wymiarze 168 godzin miesięcznie,

CZAS PRACY:
• Od zaraz z dłuższą perspektywą czasową,
• Umowa na czas nieokreślony

ZADANIA:
• Prace pomocnicze na budowie

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
• Posiadania prawa jazdy i samochodu

OFERUJEMY:
• Stabilne długoterminowe zatrudnienie,
• Niemiecką umowę o pracę,
• Otwartą i przyjacielską atmosferę pracy,
• Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę,
• Praca w systemie od poniedziałku do czwartku (możliwe zjazdy na weekend),
• Możliwość wyjazdu w brygadzie
MIEJSCE PRACY:
• Niemcy konkretne adresy są podawane po zorganizowaniu brygady,

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na adres: tischbierek@diwa-personalservice.pl lub o kontakt telefoniczny do prowadzącego ofertę Michała Tischbierek : 887 029 961.
Nr. Cert. 6760

ID ogłoszenia: 6675dfc87cc482b7