€ 1900-2700/mc brutto

Od zaraz praca w Niemczech dla par na magazynie RTV bez znajomości języka Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 17, 2018 05:05

Hurtownia z Ulm zatrudni od zaraz komisjonerów bez znajomości języka na magazynie ze sprzętem RTV. Niemcy praca aktualna dla par przy kompletowaniu zamówień, pakowaniu, przygotowaniu wysyłek.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem RTV

Miasto: Ulm, Niemcy

Wynagrodzenie: 1900 – 2700 euro brutto zależne od doświadczenia i znajomości języka

Liczba miejsc: 6 – oferta skierowana dla par!

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie hurtowni sprzętu RTV przy kompletowaniu zamówień na paletach dla sklepów detalicznych
  • osoba zatrudniona jest na samodzielnym stanowisku
  • pracownik będzie zabezpieczał towary, sprawdzał zgodność i wysyłał do klientów

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie, zdyscyplinowanie
  • umiejętność liczenia i szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • samodielność
  • zdolność do kooperacji

Zapewniamy:

  • umowa do końca roku 2018 z opcją przedłużenia
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu koszt 200 euro za pokój od osoby lub 300 euro od pary
  • opieka koordynatora Polaka
  • niemieckie warunki zatrudnienia z ubezpieczeniem i możliwością pobierania świadczeń socjalnych
  • premia na święta

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Magazyn hurtowni sprzętu RTV, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 6495b4cfc3d7a5da

Linki sponsorowane